24 травня 2011 року у м. Самбір за підтримки міського голови та посольства Королівства Нідерландів відбувся круглий стіл на тему: «Біологічне різноманіття басейну верхнього Дністра та проблеми його збереження», як захід проекту Федерації органічного руху України в рамках програми МАТРА.

Захід викликав жвавий інтерес серед освітян та молодих активістів міста. Чимало цікавих доповідей прозвучало, зокрема Євген Милованов (Голова Правління ФОРУ) розповів про Проект “Збереження біологічного різноманіття карпатської частини Басейну Дністра” та презентував книгу “Біологічне різноманіття басейну верхнього Дністра та проблеми його збереження” та карту біорізноманіття регіону. Один із авторів книги, Андрій Бокотей виступив із презентацією просучасний стан біорізноманіття.

З доповіддю про діяльність всеукраїнського традиційного екологічного пластового табору “Вовча Школа” виступив Вовк Іван Спринь, СМ, організатор цього табору. Керівник Самбірського осередку “Пласту” Микола Шийко розповів про екологічне виховання дітей в рамках молодіжної організації “Пласт”. Дуже цікавими були виступи вчителів СЗШ 4 м. Самбора в рамках становлення громадсько активної школи – Галини Якимів та Наталії Яріш.Участь представників місцевої влади дає підстави сподіватись на хороші результати роботи по збереженню біорізноманіття: на круглому столі виступили Вовк Юрій Леськів, СМ (заступник міського голови з гуманітарних питань) та Ігор Бобровський (заступник голови Самбірської Райдержадміністрації).

Джерело: Organic.ua

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment