vshtop3

ЕКОЛОГІЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ ВИШКІЛ

НЕПОВТОРНІ ЗВИЧАЇ І ТРАДИЦІЇ

РОМАНТИКА ЖИТТЯ СЕРЕД ПРИРОДИ

Мета табору «Вовча Школа» – розвиток екологічного пластування, а саме: сприяння накопиченню юнацтвом екологічних знань, виховання любові до природи, прагнення берегти і примножувати її багатства, здобуття практичних навиків таборування і діяльності в природі без завдання шкоди довкіллю. Дану мету ми досягаємо шляхом проведення теренових ігор та змагів, серії тематичних інструктажів та гутірок. Серед наголосів – організація низки занять з практичного пластування (скелелазіння, самозарадність, табірництво та мандрівництво), забезпечення умов для виконання вимог вмілостей екологічного спрямування.

Тож якщо Тобі 15-17 років, то Ти маєш чудову нагоду випробувати і розвинути свої духовні та фізичні якості, а також відчути справжнє середовище пластового побратимства!

Серед різноманіття таборових атракцій, лише на «ВШ» Ти зможеш побачити в дії всю силу нашої природи! На Тебе чекають цікаві екологічні проекти, Ти зможеш побачити, як сила Води та Сонця перетворюється в електроенергію, яка у свою чергу, допоможе Тобі цікавіше таборувати!

На «Вовчій Школі» кожен учасник отримує змогу краще пізнати природу рідних Карпат на прикладі життя вовчих зграй. Здобуваючи таборові ступені, кожен учасник «ВШ» вчиться бути по-справжньому вірним приятелем. А розмаїття неповторних ватр, інтелектуальних, творчих та спортових змагів дозволять відчути незабутній смак пластового таборування.

На останок, той хто пройшов «Вовчу Школу» і став абсольвентом, приймається до сім’ї Вовків – товариства учасників, яких пов’язують міцні узи дружби та пластового побратимства.

Хочеш дізнатись більше?

“Вовча Школа” 2009 року

“Вовча Школа” 2011 року

Переглянь!

Фото з “Вовчої школи 2009”

Фото з “Вовчої Школи 2011”


Табір для справжніх Вовків!