Степова зграя 29 куреня УСП-УПС «Сіроманці» за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ» під час Різдвяних свят, з 5 по 13 січня, організовує пластову “Різдвяну подорож” – спортовий виховний табір у Карпатах. Запрошуємо до участі юнацтво та старше новацтво (від 9 років) Станиці.

Місце і дати проведення табору: таборовий комплекс поблизу села Верхньовисоцьке, Турківського району Львівської області, за 6 км від траси Київ-Чоп, за 30 км від м. Сколе та 140 км від Львова. Табір розташований у двохповерховому цегляному будинку на території 0,52 га в екологічно чистій місцевості. Поруч протікає гірська річка.

Вдале місце розташування включає велику кількість зручних і безпечних маршрутів для мандрівок: туристичні траси по головному карпатському хребту до о. Синьовир, в Горгани та Чорногору, до Говерли та Пікуя, є автобусні та залізничні маршрути до палацу Шерборна, Мукачівського та Ужгородського замків. Неподалік табору знаходяться відомі історичні місця: г. Маківка (Меморіал Українських Січових Стрільців); с. Тухля (пам’ятник Захару Беркуту, криниця Івана Франка).

Програма табору: на таборі юнацтво матиме катання на лижах і сноубордах на гірськолижній базі «Плай», кінну і пішу мандрівки по зимових Карпатах, відвідування музеїв Львова і різдвяний вертеп. Також діти вивчать народні колядки, готуватимуть святвечірні страви та яскраво відсвяткують Різдво.

Умови перебування в таборі: таборовий комплекс складається з двох поверхів. На першому поверсі розташована велика зала, умивальники, душові і туалетні кімнати та кухня. На другому поверсі розташовано житлові приміщення – кімнати на 4-6 осіб. У приміщеннях табору проведено євроремонт і встановлено сучасну сантехніку. Кімнати мають дерев’яну підлогу, сучасні пластикові вікна, двоповерхові ліжка мають по краях огородження задля безпеки дітей. Стіни кімнат оббиті деревом, що створює приємну і затишну атмосферу. За задумкою дизайнерів, кожен куточок таборового центру має сприяти згуртуванню і дружбі учасників.

Заходи безпеки у таборі: табір знаходиться на огородженій території. Проводиться цілодобове чергування. Доступ на територію табору стороннім особам заборонено. На таборі діє розпорядок дня,  за межі табору діти можуть вийти лише у супроводі виховників. Неподалік є заклади медичної допомоги та охорони правопорядку.

Харчування у таборі: таборяни харчуються у просторій залі, з якої відкривається панорамний краєвид на довколишні гори. Харчування триразове. В раціон входять м’ясні і рибні страви, суп і борщ, чай з карпатських трав, компот, квас, какао, солодощі. Їжа готується з врахуванням можливості надання додаткових порцій.

Необхідні документи та спорядження на табір: наплечник, змінне взуття та ін. Якщо в учасника табору відсутнє спорядження (напр. рюкзак), потребу в ньому слід вказати у реєстраційній картці учасника. За попередньою домовленістю ВБФ “Дитячий світ” може надати його  у безоплатну оренду на час поїздки. Виряд та реєстраційну карту можна завантажити тут.

Вартість участі у таборі становить 3200 грн. ВБФ «Дитячий світ» на письмове звернення батьків дитини може оплатити 60% вартості участі у таборі. Таким чином, вартість  участі  у таборі для пластунів складатиме 1300 грн. за особу, враховуючи вартість доїзду.

Як записатися на табір: необхідно заповнити реєстраційну картку і переслати її до 10 грудня електронною поштою dytsvit_fond@ukr.net, а також передати кошти на оплату проїзду. Оплата за участь відбувається перерахуванням на банківський рахунок або готівкою безпосередньо перед виїздом.

Відправлення дітей до табору: 5 січня 2012 р. о 22.06 групою з Києва. Повернення до Києва: 13 січня 2012року о 10.08.

Детальніше про умови участі у поїздці можна дізнатися у Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка за тел.: (044) 481 09 49, моб. тел. (097) 517 78 70.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment