5 червня у Львові побував зграйовий Степової зграї «Сіроманців» Сергій Летенко. Протягом дня у приміщенні Українського католицького університету він проводив тренінг на тему «Структури управління в організації та їх роль в залученні ресурсів (стратегічні підходи до збору коштів)».

Позаяк друг Сергій між завершенням тренінгу і від’їздом увечері до Києва винайшов трохи вільного часу, члени Підкарпатської зграї вирішили зустрітися з побратимом-степовиком і розпитати його про життя-буття Сіроманців на теренах східної та центральної України. На зустріч прибули Іван Спринь, Павло Лабінський, Петро Борис, Мар’ян Винар та Юрко Леськів.

Чудова відпочинкова атмосфера і смачний квас (за одним зі столиків у кафе біля ратуші) налаштували друзів на приємну розмову про літнє таборування, майбутню Малу Раду, яка відбуватиметься у третій декаді серпня, здійснення низки курінних проектів. Вдалося обговорити багато-багато сіроманських справ.

Зграйовий степовиків провів  фотопрезентацію, яка проілюструвала Свято весни Київської округи (друг Сергій таборував там зі своїм гуртком першопробників), а також заохотив усіх до думок про проведення курінної мандрівки теренами Криму.

Наступні сіроманські зустрічі, аж до серпневої Стежової Ради, відбуватимуться вже не в умовах міст, а на теренах таборів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment