5-6 листопада в м. Буську в приміщені гімназії імені Євгена Петрушевича при Львівському Національному університеті ім. Івана Франка пройшов кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч.13. 24 учасники різного віку мали можливість здобути базові знання про організацію для того, щоб робити подальші кроки реалізації себе в ній. Більшість учасників становили люди з громади, для яких вишкіл став першим знайомством з НСОУ “Пласт”.

Провід вишколу максимально намагався створити пластову атмосферу, щоб учасники поринули у велику гру, яку дарує їм добре товариство.

Насичений день суботи завершився ватрою. На ватру завітали представники районної ради м. Буськ, які посприяли у проведені цього вишколу. Ватра відбулась з піснями, подяками, спільною іскрою і на завершення вечора куштуванням смачного кулешу.

По завершенні вишколу в неділю мали вже певні результати: значна частина учасників зголосила бажання продовжувати діяльність в організації як інструктори та виховники. Приємно, що ними виявились молоді люди віком 20-35 років, які готові до змін і реалізації своїх ідей в рамках Пласту.

А от деякі учасники старшого віку, отримавши чимало приємних вражень, вирішили стати приятелями Пласту, що теж важливо.

Висловлюємо особливу подяку станиці Красне, а саме пл. сен. Л. Гураш, пл. сен. В. Жолновичу та ст. пл. І. Мандибурі за сприяння у проведені КВДЧ: забезпечення технічної бази і відмінною роботою з меценатами, що дозволило провести вишкіл якісно і приємно. А також подяка інструкторами, які “запалювали нові серця”: ст. пл. П. Борис, СМ; ст. пл. М. Бовкіт, ЛЧ; ст. пл. Ю. Базарник, СВ; ст. пл. Л. Журко, СВ.

Сподіваємось, що поклали новий початок для формування нових міцних осередків у м. Буськ та смт. Олесько.

Ще не раз побачимось з учасниками КВДЧ вже на інших вишколах: КВВ, КВЗ.

ст. пл. Л. Журко, СВ

Джерело: Пластовий портал

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment