Львівська округа організовує новацький табір природничого спрямування «Школа вовченят» для новацтва віком 6-11 років.

Табір відбуватиметься 17-28 липня  2013 р. Б. у смт. Бендюга Сокальського р-ну Львівської області на базі відпочинку “Ровесник”. Про базу читай: http://rovesnyk.com.ua/

Вкладка на табір 1500 грн.- за деталями звертатись до коменданта.

Учасниками табору будуть 35  новаків та новачок з різних куточків Львівської області. У програмі табору: вмілості, мистецькі ділянки, ігри, теренівки, вогники, спів, мандрівки та інші таборові заняття. Відповідно до віку та особистих зацікавлень діти зможуть обирати вмілості. За час переведення табору вони зможуть оволодіти щонайменше двома новацькими вмілостями.

Табір розташований у лісистій місцевості на базі «Ровесник». На території бази є басейн, багато альтанок, спортивні поля, оздоровчий комплекс. П’ятиразове харчування, свіже повітря, цікава програма, можливість отримати багато нових знань та навичок, нові друзі – все це зробить незабутніми ці 11 днів та покличе наступного року на табір знову!

Поспішай, місць не так вже й багато, не опусти шанс помандрувати із Вовченям у казку. Заповни попереднє зголошення зі своїм виховником, що робити далі ми розкажемо.

Попереднє зголошення надіслати коменданту табору на адресу:

vov4enya@gmail.com

до 1 травня 2013 року

контактні тел.:

063 284 95 96, 098 323 53 68

Скачати: Форма попереднього зголошення

Щиро Ваш комендант табору Гостровух Володимир Процюк.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment