Вхід у монастир

В часі святкування 22 річниці незалежності України новацтво станиці Сокаль здійснило мандрівку під гаслом   «Нам Богом дана Україна». У мандівку зголосилося  4 новацькі рої чисельністю 22 особи, а також підбратчик  пл. уч. Назарій Матвіїв та підсестричка пл. пр. Іринка Демидонт.

Проїхавши майже усю Львівщину  пластуни мали першу  зупинку і мандрівку на скелях Урича, де у сиву давнину міцніла фортеця Тустань, яку ніяка ворожа навала не змогла здолати. Абсольвент «ВШ 2013» Назарій провів для новацтва екскурсію на  постійне місце таборування  «Вовчої школи».  Наступною точкою мандрівки був водоспад Кам’янка.

Втомлені, але з купою вражень новацтво вже  під вечір потрапило на місце ночівлі в Гошівський жіночий монастир Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої  Родини.  В неділю пластуни взяли участь у Службі Божій та  у спільній молитві за добру долю для неньки України. Потому мало реколекції і тереновий змаг «Ти патріот?». По доброму обіді вирушили до загадкових скель Довбуша, де мали незаплановану,  але дуже приємну зустріч з другом Іваном Спринем і його друзями.

Увечері, під час  вогника, новаки та новачки повчально та весело проводили час з Олексою Довбушем, Марусею Чурай та іншими відомими постатями української історії.  У третій день мандрівки була поїздка  в Гошівський   греко-католицький чоловічий монастирЧину св. Василія Великого.    В монастирі усі мали змогу помолитись біля копії  ікони Гошівської Богоматері, яка прославилась багатьма чудами та отримала назву «Цариця Карпат».

Тепло розпрощавшись із щирими  добрими  сестрами,  новацтво помандрувало до рідної Сокальщини.  За вікном пропливали чудові краєвиди, а в серці кожного маленького мандрівника міцніла думка, що «Україна, все ж таки, нам подарована Богом!..»

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment