30 січня в м. Городок Львівської області відбулась чергова Рада Підкарпатської зграї. На раді були присутні:  Вовки Павло Лабінський,  Юрій Леськів, Іван Спринь, Куцохвостий Петро Борис, Гостровухи Євген Матвіїв,  Ярослав Масяк, Віталій Харук та Мар’ян Винар. На зустріч побратимів-підкарпатців також прибули симпатики куреня – Андрій Жепко і Роман Пукач. З поважних причин не могли бути Гостровух Тарас Олійник, Олесь Терлецький. Вовченя Андрій Пельдер був відсутній без пояснення причин.

На раді було заслухано звіт уступаючого проводу зграї і обрано новий. Зграйовим на наступну каденцію товариство обрало  Павла Лабінського, зграйовим скарбником став Віталій Харук, а обов’язки писаря буде виконувати Євген Матвіїв.

В лави куреня було прийнято Андрія Жепка і Романа Пукача. Стежовий Вовк Ю. Леськів провів церемоніал іменування на Гостровухів та вручив нові курінні відзнаки усім, кого підвищили в ступенях.

В часі ради Підкарпатці обговорили ряд питань, пов’язаних, зокрема, з проведенням Вишколу зимового рятівництва “Школа Молодих Вовків”,  організацією табору “Вовча школа” та затвердили стратегію діяльності зграї на нову каденцію.

Рада проходила в дещо незвичних, але від того не менш приємних умовах – в сауні. Побратими отримали гарне спілкування для нашого духу і добрий заряд для тіла, так як після гарячих дискусій охолоджувались в крижаній ополонці.  Не обійшлося також і без гарної сіроманської традиції. Недавні іменинники П. Лабінський і В. Харук пригощали Сіроманію смачнющим шашликом та іншими наїдками.

Наприкінці ради друзі домовились, що найближча зустріч відбудеться вже за кілька тижнів  в рамках вишколу зимового рятівництва на Франківщині.

Сіроманці залишились задоволені організацією ради, яка була дуже ефективною, динамічною, і запам’яталася усім надовго!  За це й висловлюємо подяку  Куцохвостому Петру Борису!

Гостровух Я. Масяк

Стежовий писар


Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment