Традиційно на початку травня кожного року пластуни відзначають початок таборового сезону Святом Весни, присвячуючи його Патрону Пласту св. Юрію. Свято Весни проходить в різних областях нашої держави, але з одною спільною темою. Сіроманці Степової зграї, враховуючи географію проживання, розпочали таборовий сезон в різних куточках України. 

Так, Вовк Дмитро Колесник, СМ відвідав Свято Весни Донецької округи, яке проходило 4-6 травня 2012 р.Б. поблизу Голубих озер Краснолиманського району Донецької області. Детальніше про це можна дізнатися з новини на Пластовому порталі.

Гостровух Рябокінь Руслан та Вовк Летенко Сергій, СМ разом зі своїм юнацтвом відвідали Свято Весни станиці Київ, яке проходило в долині Надсона поблизу м. Боярка Київської області. На СВ кожен мав багато обов’язків: хтось був виховником гуртка, хтось головним інтендантом куреня, а потім і хорунжим на заприсяженні юнаків під час алярму. Загалом триденний пластовий злет відбувся досить вдало, цьому сприяла гарна сонячна погода та веселий настрій у всіх учасників протягом всього СВ. Окрім того,  деякі юнаки Сіроманців перемогли в інтелектуальному змазі, а деякі були іменовані прихильниками.

Фото з СВ станиці Київ можна переглянути в соціальній мережі Facebook .

Фото з Пластового порталу та С. Андрійчука.

Писар Степової зграї
Гостровух Рябокінь Руслан

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment