7-9 червня у Нью Джерсі, США (готель Marriott, Whippany) проходили 18 Збори Конференції Українських Пластових Організацій. Його учасниками стали представники усіх (окрім Словаччини) країв – членів КУПО.

Серед делегатів та гостей форуму було й чимало Сіроманців. Це – Начальний Пластун Любомир Романків, пластуни-сеньйори з метропольної стежі Юрій Годованець, Нестор Шуст, Мирон Баб’юк, Роман Андрушків, Богдан Кордуба, Ярослав Козак, Юрій Клюфас, Юрій Назарик, з української – Юрій Леськів та Сергій Юзик; старші пластуни Метрополії – Павло Гадзевич, Андрій Зварич та Стефан Лесюк, Української стежі – Іван Спринь.

Серед помітного внеску Сіроманців у роботу форуму стала будуюча і підштовхуюча до активної дії в питанні дальшої розбудови Пласту промова Начального Пластуна, праця членів куреня у комісіях Зборів КУПО. Приємно, що два наші побратими увійшли до складу Головного проводу. Головним булавним УПЮ став ст. пл. скоб Іван Спринь, СМ, а діловодом видань та інформації ГПБ обрано пл. сен. Сергія Юзика, СМ. Вітаємо побратимів з такою високою довірою пластового загалу і бажаємо плідної праці та значних осягів у цих важливих напрямках в Головній Пластовій Булаві.

В часі Зборів КУПО відбулася також Сіроманська зустріч, під час якої побратими обмінялися привітами, подарунками, а також іменували нашого нового побратима – голову КПС Аргентини пл. сен. Юрія Назарика, СМ.

Загалом, Збори КУПО стали чудовою нагодою для зміцнення Сіроманського побратимства, для приємного дружнього спілкування. Атмосфера найвищого за рівнем пластового форуму додала кожному з побратимів снаги до дальшої пластової праці.

Вовк Юрій Леськів

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment