11 лютого 2012 року в м. Вашингтон відбулася зустріч Сіроманців. Це була друга Мала Рада старших пластунів Метропольної Стежі під проводом заступника курінного УСП – ст. пл. гетьм. скоба Андрія Зварича, СМ. На Раду з’їхалися Вовки: Андрій Зварич, Христофор Бей, Павло Гадзевич, Стефан (Аньо) Лесюк, Гостровух Шеймис Келегер, а також кілька кандидатів: Андрій Піхурко, Юліан Гайда, Данило Вейлен, Андрій Дидун, Стефан Лазурко, Андрій Товстюк.

Раду відкрив Вовк А. Зварич, СМ пластовим кличем СКОБ і Сіроманським кличем «Авуууу!» о 13.30. Предсідником Ради одноголосно обрали Вовка Х. Бея, СМ, а писарем – Вовка П. Гадзевича, СМ.

Програма Малої Ради включала багато пунктів, зокрема звіти проводу, підготовку до Ювілейної Великої Ради, питання по відзначенні століття Пласту, ЮМПЗ, план праці, прийняття нових кандидатів до куреня та ін. Варто зазначити, що старші пластуни Метропольної Стежі активно попрацювали в 2011 році: провадили точку з куховарення на МПЗ, А. Зварич став першуном Лісової Школи, прийняли двох Гостровухів – Шеймиса Келегера та Миколу Цьокала, були активними в Пласті та українській громаді.

Серед планів на 2012 рік було вирішено активно взяти участь у святкуванні Століття Пласту, дехто з метропольців поїде на ЮМПЗ до України. Було розглянуто можливість проведення якогось нового спеціалізаційного табору для юнацтва, а також точки, які потрібно приготувати на Ювілейну Велику Раду. Окрім того, товариство вирішило виготовити різну курінну атрибутику: светри, футболки, шапки, наліпки і т.д. За цю справу взявся Вовк Аньо Лесюк, СМ.

На завершення Ради, до куреня було прийнято нових Гостровухів: Юліана Гайду та Стефана Лазурка. А опісля закриття, усі взяли участь у Вашингтонській забаві.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment