fedorakУказом Президента України № 351/2009 від 26 травня 2009 р. “Про відзначення державними нагородами України працівників культури і мистецтв Івано-Франківської області” почесним званням “Заслужений працівник культури України” нагороджений пл.сен. В.Федорак, СМ.

Дане звання надано за вагомий особистий внесок у збагачення національної культурно-мистецької спадщини, високу професійну майстерність та активну участь у проведенні Фестивалю мистецтв України.

Друг Володимир Федорак вже близько десятка років працює у сфері державного управління. Зокрема, в 1995 – 98 рр. він був заступником голови Надвірнянської РДА з гуманітарних питань, в 2005 – 2007 роках очолював управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації; в 2007 – 2008 рр. був начальником головного управління туризму і культури ОДА, а з квітня 2008 р. очолює управління культури Івано-Франківської області. Також, др. Володимир є депутатом обласної ради (блок “Наша Україна”), працює секретарем комісії з питань культури, національного та духовного відродження.

У Пласті др. Володимир з початку 90-их років. Очолював осередок Пласту в Надвірній, сприяв розвитку інших станиць району.

Виховник та інструктор багатьох пластових таборів. Зокрема, був виховником пластових гуртків у Надвірній, Нью Йорку та Івано-Франківську. В 2005 – 07 рр. В.Федорак очолював обласну організацію Пласту.

Тепер Володимир є членом Крайової Пластової Ради України (відповідальним за фінанси та господарку), членом Управи ПТМ “Сокіл”, а також членом Окружної Пластової ради Івано-Франківської округи.

Вітаємо друга Володимира і щиро бажаємо подальших успіхів!