Метою нашого Племені є пiзнання та поширення української науки, лiтератури і мистецтва, видавнича дiяльнiсть, виховництво та інструкторство. Кожен з нас має свої вподобання, які інші підтримують, а одночасно з цим всі працюють для спільної справи. Ми адмініструємо, виховуємо, викладаємо, таборуємо, мандруємо – всього не перелічити!

З часу створення “Сіроманців” на теренах України, а зокрема, їх офіційне оформлення в Стежу (березень, 1997 р.), наші члени завжди були активними в праці різних пластових проводів. “Сіроманці” працюють на адміністративних постах в Пласті, а також безпосередньо виконують обов’язки виховників.

Пластова громада довіряє нашим побратимам і неодноразово обирала їх до праці на різних діловодствах. Наші побратими працювали у всіх трьох гілках Крайового Проводу (КРК, КПР, КПС), троє сіроманців України належать до редакційної колегії журналу “Пластовий Шлях”. Завдяки членам Української Стежі “Сіроманців” вперше розпочала своє функціонування мережева сторінка пластового табору – музею “Сокіл”. До цього часу подібного Інтернет – ресурсу не існувало. На сторінці вдалося зібрати значний масив інформації про минуле і сучасне табору, спогади таборовиків, рішення проводу Пласту щодо оселі та ін.

Щороку Сіроманці проводять багато таборів різного рівня – курінні, станичні, окружні. Вже традиційно силами нашого товариства проводиться табір  “Вовча школа”.

Члени Стежі працюють по Зграях. Сьогодні в Україні діє 4 Зграї – Карпатська (Івано-Франківщина), Підкарпатська (Львівщина), Подільська (Тернопільщина), Степова (Донеччина). Вони згуртовують різну кількість “Сіроманців” – з огляду на їхнє проживання на цих теренах.

Професійна діяльність членів Племені є також досить цікавою і багатогранною. Наші члени працюють як – адміністратори галузі культури Івано-Франківської області, керівники Благодійного Фонду “Дитячий Світ”, заступниками редакторів газет, арт-директорами потужних видавництв та ін.


121

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment