21 лютого у Себечівській ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району вшановували пам’ять Галини Гарасовської-Заяць.  Активно долучився до організації цього свята Гостровух Євген Матвіїв.

Ось уже 10 років як перестало битися серце нашої славної землячки, яка запалювала вогонь у серцях інших.

Народилась п. Галина у Себечеві, у сім’ї священика, була наймолодшою, четвертою дитиною. Нелегким був її життєвий шлях. Обставини склалися так, що більшу частину свого життя п. Галина провела в Чикаго. Була активною пластункою до кінця свого земного життя. За свою працю була удостоєна найвищої пластової нагороди – орденом святого Юрія в золоті.

Щоб вшанувати пам’ять Галини Гарасовської до Себечева з’їхались пластуни з усієї Сокальщини. Була відправлена заупокійна Панахида, після якої у приміщенні школи відбувся Вечір пам’яті Галини Гарсовської-Заяць.

Пластуни присвячували вірші, пісні, танці п. Галі. До організації та проведення вечора пам’яті долучилися педагоги Себечівсьвої школи, які знали особисто та добре пам’ятали Галину Гарасовську. 

Вони розповідали про життя і діяльність п. Галини. Напевно, не залишилося жодної людини, серця якої  не торкнулися б слова з вірша Ольги Демерлій “Моє рідне село”, якого вона написала після останнього приїзду п. Галини Гарасовської до Себечева.

Чимало цікавої і корисної інформації змогли почерпнути для себе всі присутні. Пам’ять про Г. Гарасовську-Заяць назавжди залишиться у наших серцях.

Галина Матвіїв

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment