Учасники 10 З’їзду Донецької округи25 жовтня у Донецьку відбувся ювілейний 10-й Пластовий З’їзд Донецької округи. Учасниками з’їзду стали представники 5 осередків Пласту, в т.ч. і Станиці Краматорськ, де головою СПС є Гостровух Дмитро Колесник. Варто зазначити, що перший Окружний з’їзд у Донецьку був проведений у 2001 році за ініціативи “Сіроманця” Сергія Летенка, на той час – регіонального представника КПС у східних областях України.

Ювілейний з’їзд проводився у «свіжій» атмосфері – у затишному приміщенні тренінгового центру «Альянс» (усі попередні проводилися у приміщеннях Обласного Палацу юнацької творчості), – така зміна атмосфери була позитивно відзначена більшістю присутніх.

Протягом 3-х годин з’їзду його учасники встигли обговорити і затвердити звіт ОПС, визначилися із планами на майбутній рік, створили окружну таборову комісію. Окрему увагу приділили розвитку нових та відновлених станиць в окрузі, зокрема станицю Краматорськ було призначено «головним опікуном» нового осередку в м. Красний лиман (до травня 2010 року там має з’явитися як мінімум 1 юнацький гурток – така мета була поставлена на з’їзді і Станичний Краматорська Гостровух Дмитро Колесник погодився допомогти в тому старшим пластунам нового осередку). Для відновленої станиці Слов’янськ таким «опікуном» стане станиця Авдіївка на чолі із станичною.

Наступним головою ОПС було обрано ст.пл.скоба Борислава Ларіна, в Окружну Ревізійну Комісію увійшли по 1 представнику 3-х різних станиць округи. Окружна Пластова Рада, яка за Статутом складається зі станичних усіх зареєстрованих осередків, обере свого Голову на першій нараді (має відбутися за тиждень).

Перед закриттям з’їзду усі учасники взяли участь у невеличкій фото-вікторині, а після з’їзду відвідали молебень у Храмі Різдва Христового під керівництвом пл.сен.о. Олександра Воловенка.

Гостровух Д. Колесник