Президент України приймає Вифлиємський Вогонь від пластунівПеребуваючи в Галичині, 5 січня  Президент України  Віктор Ющенко побував у м. Самбір, де спілкувався з понад п’ятитисячною громадою. На центральній площі ім. І. Франка його вітали городяни, духовенство, влада.

По  завершенні майже двогодинного виступу ведучий цієї передріздвяної зустрічі оголосив про передання Вифлеємського Вогню Миру: «У ці дні Вогонь з Вифлеєму зігріває українські родини, обдаровуючи Божою благодаттю і даючи надію на затишок, щастя, добробут, кращу долю для кожного українця. Цей символ Господньої Любові – Вифлеємський Вогонь – зараз і тут, поміж нас. Отож, з рук українських скаутів – пластунів – нехай цей вогник зігріє на Самбірській землі Президента, Почесного члена Пласту – Національної скаутської організації України Віктора Ющенка».

Вручили лампадку з Вифлеємським Вогнем координатор акції передання ВВМ на Заході України ст. пл. скоб Іван Спринь, СМ та член проводу Станиці Самбір ст. пл. прих. Ксенія Рондяк. Отримавши Вогонь, Віктор Ющенко подякував пластунам за значну працю у напрямку виховання підростаючого покоління і привітав з Різдвом Христовим.

Голова  ОПР Львівської округи пл. сен. Юрій Леськів, СМ, який також технічно забезпечував передання пластунами Вифлеємського Вогню Президентові, по завершенні заходу поділився враженнями: «Подія, що відбулася у Самборі, й справді заслуговує на увагу. Адже Вогник з Вифлеєму глава держави особисто отримав вперше. Не хтось зі Секретаріату Президента, а Віктор Ющенко власноруч нині тримав лампадку ВВМ, дякуючи пластунам. Прикметно й те, що Вогонь він отримав як справжній член нашої організації – в часі мандрівки. Пройде трохи часу і усвідомимо, що цю подію для Пласту і цієї чудової передріздвяної акції можна вважати справді історичною. Приємно, що передання Вифлеємського Вогню з року в рік відбувається щоразу цікавіше».

Значну  технічну допомогу для передання  у Самборі ВВМ Вікторові Ющенку надав також голова СПР Станиці Самбір ст. пл. Микола Шийко, ЧК, а участь у заході взяв і голова ОПС Львівської округи ст. пл. Василь Шипівдич, V.

В момент передання Вогню приблизно  п’ятдесят юначок і юнаків станиць  Самбір і Рудки привітали Президента і Почесного пластуна Віктора Ющенка грімким пластовим «СКОБ!».

Більше фото тут!

Спільне фото пластунів після передання ВВМ Президенту