11 червня 2012 р.Б. Сіроманці Степової зграї (Вовк Колесник Дмитро, СМ; Гостровух Рябокінь Руслан, Гостровух Осипчук Дмитро) організували представлення Пласту в «Європейському містечку» столиці України Києві. Також допомогу в цьому надав юнацький курінь ч.72 ім. Марії-Магдалини Мазепи, та КПС.

Вранці, після облаштування виставки, пересічні відвідувачі містечка з цікавістю зупинялися біля цікавої, різноманітної експозиції. Кожного зупиняло своє – дехто звернув увагу на однострої, дехто побачив багато цікавих пластових фото з таборів та акцій, дехто помітив інформативні банери.

У зв’язку з проведенням EURO 2012 в столиці України, безпосередньо в цей день мав бути матч між збірними України та Швеції, тому були і особливі гості: не очікувано, але приємно, перед обідом, до виставки завітали пластуни з Канади, станиця Вінніпеґ. Гостями стали – пл.сен.кер. Шулякевич Оксана, Гр; пл.сен.кер. Шулякевич Любомир; ст.пл. Шулякевич Маркіян. Організатори та гості з великим захопленням обмінялися цікавими історіями про пластове життя в різних країнах. Після того, під враженнями, Гостровух Рябокінь Руслан прийняв участь в змазі зі стрибків на «скакалці», де посів 4 місце серед всіх відвідувачів «Європейського містечка».

По тому,  в приміщені експозиції Сіроманці Степової зграї почали грати в гру «One». Непомітивши як плине час, та як приходять люди до експозиції, ми вже грали як з відвідувачами нашої країни, так і з іноземцями. Всі хто грав, отримав море задоволення, позитиву та емоцій.

Протягом всього часу, відвідувачі з пластових «наліпок» склали та виліпили т.зв.«сторіччя». Також за час експозиції, кожен відвідувач міг «приміряти» однострій  та відчути себе пластуном. Загалом виставку відвідало більше 100 людей, але вона ще триватиме і  12 червня 2012 р.Б.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment